ارائه خدمات به مشتری از راه دور (ESA HMI)

با پیشرفت علم و توسعه در صنعت ، تجهیزات امروزی قابلیت های ویژه ای در اختیار کاربران قرار می دهند که یکی از مهمترین قابلیت ها کنترل از راه دور تجهیز مورد نظر است که دسترسی به آن تجهیز را از هر نقطه ای در دنیا جهت عیب یابی و اعمال تغییرات امکان پذیر می نماید .

با توجه به اینکه در مجموعه های صنعتی پشتیبانی فنی و عیب یابی و حتی تغییرات کوچک در برنامه های داخلی تجهیزات ،مستلزم اعزام کارشناس فنی بصورت حضوری به نقاط مختلف کشور می باشد ، این موضوع با چالش ها و مشکلاتی روبرو خواهد بود که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می شود:

هزینه ، زمان ، مسافت:

هزینه های حمل و نقل و طولانی بودن مسیر و زمان بر بودن اعزام کارشناس فنی جهت رفع مشکل به نقاط دور و مختلف

محدودیت در پاسخگویی همزمان و اعزام کارشناسان فنی

خطرات احتمالی ناشی در اعزام کارشناس:

خستگی کارشناسان ، حوادث طبیعی ، تاخیر و…

راه حل

ارائه خدمات به مشتری از راه دور

با پیشرفت علم و توسعه در صنعت ،تجهیزات قابلیت های ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهند که یکی از مهمترین قابلیت ها ،کنترل از راه دور تجهیز مورد نظر است که دسترسی به آن تجهیز را از هر نقطه ای دنیا جهت عیب یابی و اعمال تغییرات امکان پذیر می کند و نیازی به فرآیندهای سنتی مانند اعزام کارشناس فنی یا ارسال تجهیز و…که با چالش های فراوانی نیز مواجه بودند نیست .

محصول پیشنهادی

HMI های برند ESA که توسط نرم افزار Crew برنامه نویسی می شوند و از طریق نرم افزار Everyware   قابلیت های ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توان از راه دور (از هر جای دنیا که اینترنت در دسترس باشد) بهHMI متصل شد و ضمن مشاهده و استفاده از آن، برنامه HMI را نیز تغییر داد. (تغییرات در برنامه نویسی HMI و دانلود برنامه در HMI  )

همچنین با استفاده از قابلیت VPN ، می توانیم با سایر تجهیزاتی که به HMI متصل هستند،( مانند PLC) ارتباط برقرار کرده و برنامه ی آنها را نیز از راه دور کنترل کرده و تغییرات مد نظر را در برنامه ی آنها اعمال نماییم.

امکان محدود سازی سطح دسترسی کاربران

پشتیبانی روتر و مدیریت دیتا

و قابلیت ها  فراوان دیگر  که می توانید داخل کاتالوگ محصول مطالعه فرمایید.

مزایا

کنترل تجهیزات اتوماسیون و ماشین آلات صنعتی از راه دور که توسط این HMI  و نرم افزار ویژه ی آن انجام می شود، می تواند در کاهش هزینه های ایاب و ذهاب و اعزام کارشناس و خطرات احتمالی مسیر و محیط کارخانه که نیروهای فنی را تهدید می کند موثر باشد و منجر به افزایش سرعت در سرویس دهی و خدمات پس از فروش به مشتریان گردد. با استفاده از این قابلیت می توان ۲۴ ساعته و در طول هفته، پشتیبانی قوی را برای مشتریان انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید