خرید اینورتر یاسکاوا از نمایندگی

 

شرکت نیرونوین نماینده فروش انواع اینورتر یاسکاوا

 

آشنایی با اینورترهای یاسکاوا

اینورترهای یاسکاوا به شما قدرت، استحکام و قابلیت اطمینان می­‌دهند. انتخاب درایو یاسکاوا مزایای زیادی دارد. شما محصولی با طراحی خوب دریافت می­‌کنید که برای ماندگاری ساخته شده است. درایو AC به شما کنترل دقیق موتور می‌دهد که باعث صرفه جویی در انرژی، هزینه و زمان شما می‌شود. این درایوها سازگار با محیط زیست با آلایندگی کم هستند. عملکرد روان آن‌ها به این معنی است که حداقل هزینه­‌های نگهداری را خواهید داشت. آن­‌ها همچنین برای عملکرد در محیط­‍‌های شدید به اندازه کافی قوی هستند و می­‌توانند در طیف وسیعی از دماهای داخل و خارج عمل کنند. آن را با سر و صدای کم و لرزش کم ترکیب کنید و می­‌دانید که یک محصول برنده دارید. با این حال، حتی بهترین درایوها نیز در نهایت از کار می‌­افتند و اینجاست که ما با خدمات برتر تعمیر درایو یاسکاوا وارد می­‌شویم.

 

خرید اینورترهای یاسکاوا Yaskawa

جهت خرید درایو یاسکاوا Yaskawa از شرکت نیرونوین نمایندگی محصولات یاسکاوا در ایران می‌توانید به صورت مستقیم با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتساپ پیام خود را برای کارشناسان فنی شرکت نیرونوین ارسال فرمایید تا بلافاصله از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

 

معرفی انواع اینورتر یاسکاوا

 

 

 

سری V1000

 

اینورتر یاسکاوا سری V1000 یک درایو AC همه منظوره است که نیازهای زمینه وسیعی از کاربردها از جمله عملکرد Open-Loop-Vector و استفاده از موتورهای PM بدون بروز مشکل را پوشش می‌دهد.

 

 

 

 

 

سری A1000

 

اینورتر یاسکاوا سری A1000 یک درایو AC ممتاز یاسکاوا است. این قابلیت اطمینان عملیات، مزایای زیست محیطی، و صرفه جویی در انرژی و همچنین بسیاری دیگر از ویژگی‌های عملیاتی کاربر محور را فراهم می‌کند که آن را به یک انتخاب درجه یک تبدیل می‌کند.

 

 

 

 

 

سری U1000

 

اینورتر یاسکاوا سری U1000 برای سیستم‌های تک موتوره با نیاز به احیای نیرو و هارمونیک‌های پایین مانند بالابرها، پله برقی‌ها، سیستم‌های تهویه هوا، سانتریفیوژها و بسیاری موارد دیگر مناسب است. سری U1000 قابلیت نصب دریایی را دارا می‌باشد و به این منظور دارای تاییدیه‌های جهانی است. در اینورتر یاسکاوا سری U1000 طراحی ماتریسی یاسکاوا باعث صرفه جویی قابل توجهی در  وزن شده است و همچنین THDi(مجموع اعوجاج هارمونیکی جریان الکتریکی) را در محدوده IEEE 519 نگه می‌دارد.

 

 

 

 

 

سری L1000

 

اینورتر یاسکاوا سری L1000 راه حلی برای الزامات فنی آسانسورهای امروزی هستند. این درایو بالابر، موتورهای القایی و آهنربای دائم را کنترل می کند. این اولین انتخاب برای نصب در آسانسور و یا برای مدرن سازی آسانسورها است. قابلیت اطمینان اثبات شده یاسکاوا را همراه با سطح جدیدی از راحتی سواری تجربه کنید.
  • رابط کنترلر
  • انعطاف پذیر
  • نظارت بر ترمز
  • کارکرد بدون کنتاکتور

 

 

 

 

 

سری GA700

 

اینورتر یاسکاواسری GA700 یک درایو AC همه کاره جدید برای کاربردهای صنعتی است. انعطاف‌پذیری عالی، ابعاد کوچک و ویژگی‌های داخلی امکان ادغام بدون دردسر را با تقریباً هر نرم افزارها فراهم می‌کند. ابزارهای هوشمندی مانند Startup Wizard ،data logging، DriveWizard Mobile و بسیاری از نرم افزارهای دیگر در هنگام راه اندازی و عیب یابی برای صرفه جویی در زمان به شما کمک می‌کنند.

 

 

 

 

سری GA500

 

بیش از ۱۰۰ سال تجربه با راه اندازی موتورهای الکتریکی یاسکاوا را به تولید محصولاتی سوق داده است که برتری فنی را با حمل آسان ترکیب می‌کند. آخرین نتیجه این تکامل، تولید سری جدید درایو GA500 است. GA500 از نظر اندازه، جمع و جور و از نظر نوع موتور و اتصال انعطاف پذیر است، به گونه‌ای طراحی شده است که تقریباً بر هر نرم‌افزاری به راحتی تسلط داشته باشد.

 

 

خرید اینورترهای یاسکاوا Yaskawa

جهت خرید درایو یاسکاوا Yaskawa از شرکت نیرونوین نمایندگی محصولات یاسکاوا در ایران می‌توانید به صورت مستقیم با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتساپ پیام خود را برای کارشناسان فنی شرکت نیرونوین ارسال فرمایید تا بلافاصله از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.