بارکد خوانی توسط سیستم ویژن

بارکد خوانی توسط سیستم ویژن

در خطوط تولید محصولات مختلف برای تشخیص ، ثبت و دسته بندی دقیق محصول از بارکد استفاده می شود که در انواع مختلف تک بعدی ۱D و دوبعدی ۲D می باشد و این چاپ با سرعت های متفاوت بر روی محصول تولیدی در خطوط تولید چاپ و حک می شود.

بارکدها چگونه خوانده می شوند ؟

بارکدها با کشیده شدن تابش کوچکی از نور روی کد چاپ شده قابل خواندن هستند . سیستم ویژن به عنوان سیستم ثبت ، دسته بندی و بایگانی انواع بارکد می تواند با کاربرد صنعتی در خطوط تولید سرعت بالا قرار بگیرد و بدون خطا عملیات دقیقی انجام بدهد.

این سیستم ها در انواع مختلف با قابلیت ها و کاربردهای مختلف از جمله تنظیم و فوکوس اتوماتیک برای خواندن سخت ترین کدها ارائه شده اند.

انواع بارکد و خواندن توسط سیستم ویژن !

بارکدها در شکل های مختلف چاپ می شوند که هر کدام تابع یک استاندارد خاصی هستند و می توان با برنامه ریزی دقیق سیستم ویژن آنها را بدون خطا و با دقت ۱۰۰% خواند و ثبت کرد.

استفاده از بارکد در هر کجا !

با توجه به اینکه از بارکدها در زندگی روزمره بصورت زیاد استفاده شده و می توان بر روی انواع محصول ( آب معدنی ، قرص ، بیسکوئیت ، لنت ترمز ، موبایل ، دستمال کاغذی و … ) این المان را ثبت و مشاهده کرد، بصورت متقابل می توان در تمامی صنایع از سیستم ویژن برای خواندن و ثبت آن استفاده کرد که از جمله می توان به صنایع دارویی ، غذایی ، آشامیدنی ، قطعه سازی ، بسته بندی ، پلاستیک ، کابل، لوله و … اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید