بازار جهانی ربات های صنعتی ۲۰۱۴-۲۰۱۸

تحلیلگران در یک مقاله کارشناسی شده ، پیش بینی کرده اند که بازار رباتیک صنعتی جهانی با نرخ رشد ۶.۴۲% در سال های ۲۰۱۴-۲۰۱۸ افزایش پیدا خواهد کرد. این مقاله سناریوی فعلی و چشم انداز رشد بازار رباتیک صنعتی جهانی را برای سال های ۲۰۱۴-۲۰۱۸ بررسی می کند. این مقاله هم چنین شرکت های پیشرو در این زمینه را معرفی کرده و یک بررسی جامع به همراه جزئیات در مورد سه شرکت برتر در زمینه بازار رباتیک صنعتی جهانی را ارائه می دهد.

بازار جهانی ربات های صنعتی ۲۰۱۴-۲۰۱۸

تحلیلگران  در یک مقاله کارشناسی شده ، پیش بینی کرده اند که بازار رباتیک صنعتی جهانی با نرخ رشد ۶.۴۲% در سال های ۲۰۱۴-۲۰۱۸ افزایش پیدا خواهد کرد.

این مقاله سناریوی فعلی و چشم انداز رشد بازار رباتیک صنعتی جهانی را برای سال های ۲۰۱۴-۲۰۱۸ بررسی می کند. این مقاله هم چنین شرکت های پیشرو در این زمینه را معرفی کرده و یک بررسی جامع به همراه جزئیات در مورد سه شرکت برتر در زمینه بازار رباتیک صنعتی جهانی را ارائه می دهد. این گزارش هم چنین درآمد حاصله از نصب و نگهداری ربات های صنعتی را مورد تحقیق و بررسی قرار داده و نیز در مورد عوامل اصلی که رشد بازار را تحت تاثیر قرار می دهد بحث می کند. این گزارش چالش هایی که شرکت های تولید کننده ربات با آن ها مواجه هستند و روندهای کلیدی که در بازار در حال ظهور هستند را تشریح می کند.

صنایع مهمی که ربات های صنعتی در آن حضور بسیاری دارند در شکل زیر آمده است :

مناطق کلیدی بررسی شده در این گزارش :

  • آمریکا
  • آسیا
  • اروپا

شرکت های برتر تولید کننده ربات های صنعتی در جهان :

  • ABB
  • FANUC
  • YASKAWA

سایر برندهای موجود:

درباره ربات های صنعتی

رباتیک صنعتی یک تکنولوژی می باشد که به منظور اتوماتیک و مکانیزه کردن تعداد زیادی از فرآیندهای تولیدی در صنایع مختلفی مثل اتومبیل سازی، غذا و نوشیدنی و الکترونیک استفاده می شود. ربات های صنعتی به منظور اتوماتیک کردن و کنترل فرآیندهای تولید برنامه ریزی می شوند. این ربات ها به فرایند اتوماتیک سازی در کاربردهایی مثل جوشکاری، نقاشی، مونتاژ، نظارت بر تولید، تست و بسته بندی کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید