حضور یاسکاوا در نمایشگاه INTER LIFT 2017

نمایشگاه اینتر لیفت بزرگترین نمایشگاه تخصصی  صنعت آسانسور و پله برقی می باشد که هر ۲ سال یکبار برگزار می گردد .دراین نمایشگاه حدود ۵۵۰ غرفه دار از ۴۳ کشور دنیا که ۷۰% آنها خارجی هستند حضور خواهند داشت.

در سال ۲۰۱۵ (آخرین دوره برگزاری) حدود ۲۰,۴۴۰ بازدید کننده از  ۱۰۰کشور جهان از این نمایشگاه بازدید کردند .  در این نمایشگاه شرکت های معتبر جهانی به ارائه آخرین تکنولوژی درضمینه های آسانسورهای صنعتی و خانگی ،تجهیزات و قطعات ، امنیت و نگهداری ، نرم افزار، طراحی ، دکوراسیون و…. می پردازند.َ

نمایشگاه INTER LIFT از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ مهرماه (۱۷-۲۰ oct 2017) در مرکز نمایشگاههای آگسبورگ آلمان در شهر مونیخ برگزار می گردد.

شرکت YASKAWA هم به عنوان یکی از شرکت های مطرح در ضمینه ی Motion & Drive و ربات های صنعتی با شعار (بهترین محصولات و راه حل ها برای صنعت آسانسور ) در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و به ارائه جدیدترین محصولات خود هم مانند اینورتر و موتور برای انواع آسانسور و پله برقی می پردازد . همچنین ربات های Motoman شرکت یاسکاوا نیز که میتواند برای مونتاژ و ساخت تجهیزات و قطعات آسانسور استفاده شود به نمایش گذاشته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید