شرکت نیرونوین

شرکت نیرونوین در سال ۱۳۷۹ تاسیس گردیده است و وارد کننده و توزیع کننده محصولات شرکت‌های  Omron , Yaskawa و B&R می‌باشد و پروژه‌های اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی و همچنین رباتیک را با نهایت قدرت و دانش روز افزون به سرانجام می‌رساند.این شرکت با کمک کارشناسان مجرب و متخصصین داخلی و نیز با استفاده از تکنولوژی شرکت‌های معتبر بین المللی و تجربیات بدست آمده از پروژه‌های اجرا شده توسط کارشناسان واحد پروژه، توانست در مدت کوتاهی با ارائه مناسب‌ترین راهکارها در بهبود صنعت کشور، به جایگاه ویژه‌ای در میان فعالان اتوماسیون صنعتی دست یابد.اکنون شرکت نیرو نوین با برخورداری از متخصصان و کارشناسان مجرب در عرصه‌های مختلف اتوماسیون صنعتی، سیستم پردازش تصویر و همچنین ربات‌های صنعتی می‌تواند پاسخگوی مناسبی برای نیازهای صنعتی کشور باشد.

امید است با عنایت پروردگار و همکاری و همیاری شما سروران گرامی، بیش از پیش در خدمتگذاری به صنعت کشور گام برداریم.

شرکت نیرونوین تا به حال موفق به اخذ استانداردهای بین المللی به قرار زیر شده است .
  • استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت  ISO 9001:2015
  • استاندارد بین المللی مدیریت پروژه  ISO 21500:2012
  • استاندارد بین المللی مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای  ISO 45001:2018

 

مفتخریم که در طول این سال‌ها با مشتریان بسیاری همکاری داشته‌ایم و خدمات مختلف از جمله فروش تجهیزات، انجام پروژه‌های متفاوت، تعمیرات تخصصی، آموزش دوره‌های اتوماسیون صنعتی و …  را به این عزیزان ارائه نموده‌ایم.

این مشتریان شامل شرکت‌های دولتی و غیر دولتی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، مهندسین صنعت اتوماسیون و همکاران گرامی در صنعت برق می‌باشند.
در زیر، نام برخی از این مشتریان را مشاهده می‌فرمایید.

 

معرفی واحدهای مختلف شرکت نیرونوین

واحد بازرگانی

فعالیت‌های این واحد در زمینه واردات محصولات اتوماسیون صنعتی به پشتوانه تجارب چندین ساله این شرکت و بهره مندی از کادر حرفه‌ای، جهت ارائه بهترین پیشنهاد مالی و فنی و همچنین تحویل به موقع کالا و پشتیبانی فنی می‌باشد.

واحد فروش و پشتیبانی

فروشگاه شرکت نیرونوین مفتخر است که فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه تأمین تجهیزات و قطعات اتوماسیون صنعتی انجام دهد. این واحد با دسترسی به بازارهای جهانی قادر به ارائه کلیه تجهیزات اتوماسیون صنعتی از برندهای معتبر و مطرح جهان می‌باشد. مشاوره فنی مشتریان قبل و بعد از فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات اتوماسیون صنعتی نیز بر عهده این واحد می‌باشد.

واحد پروژه

انجام پروژه‌های اتوماسیون و مانیتورینگ خطوط تولید کارخانجات برعهده این واحد می‌باشد. واحد پروژه تاکنون با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و با تجربه موفق به انجام بسیاری از پروژه‌های اتوماسیون صنعتی، پروژه سیستم پردازش تصویر و همچنین پروژه‌های رباتیک گردیده است که در صفحه پروژه‌های انجام شده می‌توانید برخی از آن‌ها را مشاهده فرمایید.

واحد آموزش

برگزاری دوره‌های آموزشی اتوماسیون صنعتی شامل دوره آموزشی PLC ، HMI ، اینورتر و … از وظایف این واحد است. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا منوی آموزش و دوره‌های آموزشی را مشاهده فرمایید.

واحد تولید

واحد تولید شرکت نیرونوین دارای توانایی تولید مقاومت از سری DEG بوده که دارای محفظه آلومینیومی با طراحی بسیار پیشرفته می‌باشد تا در دماهای بالا مقاومت را به سرعت خنک کرده و از سوختن آن جلوگیری کند. بیشتر کاربرد این مقاومت‌ها در صنعت آسانسور می‌باشد.