دهکده ربات یاسکاوا

به منظور بزرگداشت صدمین سال تاسیس شرکت یاسکاوا، مرکز شرکت یاسکاوا در Kitakyushu ژاپن در اول ژوئن سال ۲۰۱۵ به عنوان دهکده ربات انتخاب و بازگشایی شد. دهکده ربات یاسکاوا به ۵ بخش تقسیم می شود، کمر بند سبز، مرکز خلاقیت و نوآوری یاسکاوا، کارخانه ربات، ساختمان مرکزی و کافه رستوران. شما می توانید از نزدیک در باره شگفتی های تولید مدرن ، مطالب جدید یاد بگیرید و اطلاعات تازه کسب کنید. دهکده ربات به صورت کاملا سازگار با محیط زیست ساخته شده است و تولید گاز co2 خود را به نصف مکان های معمولی کاهش داده است.

  • مرکز خلاقیت و نوآوری یاسکاوا

 

این مرکز به عنوان یک فرصتی به منظور انتقال و ارائه شگفتی ها و جذابیت های تولید  و تکنولوژی ربات و … به سهامداران، مشتریان، دانشجویان، موسسات آموزشی و ساکنان محلی ایجاد شده است.

این بخش شامل ۳ قسمت می باشد

قسمت اول یا ۱F جایی که شما آخرین دستاوردهای تکنولوژی و فناوری و هم چنین چشم انداز آینده را احساس می کنید.

قسمت دوم بخش سرگرمی می باشد جایی که شما یک تجربه دسته اول به دست خواهید آورد که در مورد همزیستی مردم و ربات ها فکر کنید.

قسمت سوم آزمایشگاه به منظور پشتیبانی و توسعه نسل بعدی به منظور همگام سازی کسب و کار می باشد

  • ساختمان مرکزی

کل طبقه اول ساختمان مرکزی یک دهلیز یا ورودی می باشد که یک حس کامل از فناوری و تکنولوژی به شما القا می کند. همچنین با استفاده از نور خورشید، ساختمان به عنوان یک دفتر هوشمند عمل می کند. بازدید کنندگان در لابی پذیرش از مجسمه PixCell-Double Muse دیدن خواهند کرد که این مجسمه نماد یک حرکت فکری و خلاقیت می باشد.

  • کارخانه ربات

در این قسمت سه کارخانه ربات قرار دارد. در هر کارخانه مدل های مختلفی از ربات ها تولید می شوند. اجزاء اصلی ربات ها توسط کارخانه motion control ما آماده می شوند و کارخانه های ربات به عنوان هسته جهانی تولید در حوزه رباتیک کار می کنند. در این کارخانه ها ربات های یاسکاوا توسط ربات ها تولید می شوند.

  • کمربند سبز

در کمربند سبز، شما می توانید از دیدن گل ها و درختان سبز و خرم فصلی لذت ببرید. در اینجا بیش از ۱۰۰ نوع مختلف گیاه وجود دارد. این قسمت جهت بازدید عموم در روزهای کاری هفته باز می باشد(ساعت ۱۶.۳۰-۹)

  • کافه رستوران

این قسمت که در ماه می سال ۲۰۱۴ افتتاح گردید ، دارای یک سالن غذاخوری و یک کلینیک می باشد و به عنوان یک مرکز رفاهی برای کارکنان فعالیت می کند.

شرکت نیرونوین مفتخر است که با توجه به ارتباط مستقیم با شرکت یاسکاوا ، انواع ربات های صنعتی این برند معتبر را در کنار خدمات مرتبط (بازدید ، مشاوره  ، نصب و راه اندازی ،  سرویس و تعمیرات تخصصی)  ارائه می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید