رباتیک برای اتوماسیون صنعتی، یک راه برای کسب سود پایدار

برای تقربیا هر نوعی از صنعت که محصولی را می سازد، احتمالا مشتریان شما، با مجموعه ای از معیارها، شما را ارزیابی می کنند: — سرعت تحویل و پاسخگویی به نیازهای متغیر — دستیابی به کیفیت ثابت با حفظ قیمت پایین قیمت — آیا کار شما می تواند به این نیازهای متضاد پاسخ دهد و در عین حال سودآور باقی بماند؟ — مادامی که چندین مسیر برای حفظ و رشد کار شما وجود دارد، گزینه های زیادی می توانند شما را به مراحل رشد و سوددهی برسانند یا اینکه بدون استفاده از این گزینه ها، همانند قبل شما به سختی و زحمت بتوانید همان کار قبل خود را ادامه دهید. در شرایط فعلی، رقبا در حال برقراری ارتباط با مشتریان هستند و از مزایای خود مانند: سریعتر، بهتر و ارزانتر با آن ها صحبت می کنند.

برای تمامی این چالش ها، راه حل های خیلی کمی مانند رباتیک می توانند این نیازها را مرتفع سازند.

اگر چندین سال قبل شما از سیستم رباتیک استفاده نکردید، یا فکر کردید که این سیستم فقط یک گزینه برای بازیگران بزرگ صنعت می باشد، هم اکنون یک زمان استثنایی می باشد که یک نگاه جدیدی بیندازید. با پیشرفت های اخیر که منجر به کاهش هزینه ها و گسترش قابلیت ها و توانایی ها شده است، رباتیک تبدیل به یک مسیر مطمئن و با دوام  برای سوددهی بیشتر کسب و کارها، حتی بیشتر از قبل شده است.

رباتیک می تواند سرعت تولید شما در بازار را افزایش دهد

– کارهای ساده سریعتر از کارهای دستی انجام می شود.

– ربات ها نیروهای کار متخصص شما را آزاد می کنند تا کارهای پیچیده تری را انجام دهند که در نهایت منجر به استفاده بهتر از زمان و پول می شود.

– رباتیک، بهره وری ماندگار و قابل پیش بینی را ارائه می دهد که نیاز به نظارت مدیریت را به طرز قابل توجهی کاهش می دهد. در این صورت، فاکتورهای رایجی که زمان بندی (ناشی از بازآموزی، تغییرات شیفت، بیماری، مرخصی و …) را به خطر می اندازند، تاثیرات کمتری روی کار شما دارند.

رباتیک به راحتی می تواند با نیازهای بازار که دائم در حال تغییر هستند سازگار باشد، و خود را متناسب با آنها وفق دهد.

– تا ۴ ربات می توانند به یک کنترلر متصل شوند تا سرعت و حجم یک کار را چند برابر کنند.

– یک ربات می تواند به منظور انجام کارهای متعدد به سادگی یک بار برنامه ریزی شود.

– برنامه نویسی و هم چنین برنامه نویسی مجدد معمولا کوتاه تر از آماده سازی یک راه اندازی می باشد. برنامه نویسی ربات در مقایسه با گذشته بسیار ساده تر شده است و برنامه نویسان خیلی راحت از گذشته در دسترس هستند و یا در خانه به راحتی آموزش می بینند.

– نرم افزار ربات و فن آوری آن قابلیت های رباتیک را در سال های اخیر گسترش داده اند که این امکان را فراهم می آورد که کارهای خیلی بیشتری را در مقایسه با گذشته انجام دهند.

رباتیک کیفیت پایدار و ثابت  ارائه می دهد

– حرکات رباتیک ثابت، دقیق و با تمرکز هستند، اغلب اوقات با دقت  ۰.۵ mm و یا بیشتر دقت.

– از دوباره کاری و اتلاف بهره وری که معمولا در اواخر شیفت ها و یا کار با راندمان پایین به دلیل خستگی اتفاق می افتد جلوگیری می کند.

– کیفیت بدون نیاز به پیدا کردن کارگران ماهر افزایش می یابد.

برای فرایندهای کامل، سیستم رباتیک بازگشت سرمایه سریع از طریق کاهش هزینه و ارزش افزوده ارائه می دهد.

خرید ربات آسان، راحت و انعطاف پذیر می باشد، به ویژه خرید سلول های از قبل برنامه نویسی شده که می توانند در کمتر از چند روز راه اندازی شوند.

– از طریق یک متخصص یا شریک رباتیک، برنامه نویسی و هزینه های نگهداری ربات، خیلی کمتر از آموزش و نگهداری نیروی کار معادل است.

– عمر ربات سال ها به طول می انجامد و پس از طول عمر مفید آن مجدد می تواند برای زندگی دو باره باز تولید شود.

– علیرغم دیگر انواع اتوماسیون، ربات ها می توانند برای رنج وسیعی از کاربردها استفاده شوند(قابلیت انعطاف پذیری بالا).

– حاشیه سود بالا، از طریق تولید قابل پیش بینی و با کیفیت بالا، اهرم مورد نیاز برای رقابتی ماندن، حفظ مشتریان و پیروز شدن در کسب و کارهای جدید را به شما ارائه می دهد.

مسیر بازگشت سرمایه، از طریق یک رویکرد عقلانی به منظور استفاده از سطح مطلوب اتوماسیون برای فرایند شما می باشد. ما به شما کمک می کنیم که آن مسیر را پیدا بکنید، این همان مسیری است که ما بالاترین تلاش خود را برای رسیدن به آن می کنیم.

با بیش از ۱۰۰ سال تجربه در موشن، تکنولوژی اتوماسیون صنعتی شما می توانید به محصولات یاسکاوا موتومن اعتماد کنید که شما را با یک راه حل کاربردی پایدار هوشمند راهنمایی کند. این همان چیزی است که به طور قابل توجهی از طریق شبکه جهانی ما اجرا و پشتیبانی می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید