ربات اسکارای برای جابجایی قطعات کوچک

یاسکاوا در یک اطلاعیه دو ربات اسکارای افقی که برای کاربردهای مونتاژ، مرتب سازی، بسته بندی و جابجایی قطعات کوچک طراحی شده اند را معرفی می کند. به خصوص، یاسکاوا سطح دسترسی و پیلود آن ها را بیان می کند به گونه ای که این ربات ها برای جابجایی قطعات در کاربردهای لوازم خانگی، کامپیوتر و تجهیزات ارتباطی مثل قطعات الکترونیکی مناسب هستند. یاسکاوا همچنین بیان می کند که ویژگی های مشابه، این ربات ها را برای استفاده در فرآوری مواد غذایی، جابجایی محصولات پزشکی و محصولات آرایشی یک انتخاب مناسب معرفی می کند.

ربات SG400

ربات SG400 از حداکثر سطح دسترسی ۴۰۰ میلی متر و حداکثر پیلود ۳ کیلوگرم بهره می برد. علاوه بر این سایکل تایم این ربات هنگام جابجایی یک قطعه ۲ کیلویی در فضای ۳۰۰ میلی متر افقی و ۲۵ میلی متر عمودی فقط ۰.۳۲ ثانیه می باشد.

ربات SG650

ربات SG650 دارای حداکثر سطح دسترسی ۶۵۰ میلی متر و حداکثر پیلود ۶ کیلوگرم می باشد. با وجود این مشخصات بزرگتر در مقایسه با ربات SG400، این ربات دارای سایکل تایم کمتری نسبت به ربات SG400 می باشد. به عنوان مثال در شرایط تستی که برای ربات SG400 انجام شد سایکل تایم ربات SG650، ۰.۲۹ ثانیه خواهد بود.

برای هر دو ربات، یاسکاوا ادعا می کند که سایکل تایم کوتاه، بالاترین عملکرد عملیاتی را در کلاس خود ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید