ربات جوشکاری AR3120 یاسکاوا موتومن

ربات جوشکاری AR3120 یاسکاوا موتومن ، طولانی ترین سطح دسترسی برای قطعات جوشکاری با طول بالا و یا عریض را ارائه می دهد. با توجه به بازو و مچ طولانی ربات برای انعطاف پذیری بیشتر و همچنین شش محور با سطح دسترسی توسعه یافته ، ربات AR3120 عملکرد جوشکاری بی نظیری را ارائه می نماید.

به لطف سطح دسترسی افقی ۳۱۲۴ میلی متر و سطح دسترسی عمودی ۵۶۲۲ میلی متر، ربات AR3120 دارای طولانی ترین سطح دسترسی ربات جوشکاری استاندارد در دسترس میباشد. 

 

با پیوستن به ربات های جوشکاری عرضه شده اخیر مثل  AR700, AR900, AR1440, AR1730  وAR2010    ربات قدرتمند و بهینهAR3120   با بیشترین  payload ، بالاترین سرعت محورها و مچ منحصر به فرد خود، کیفیت جوشکاری و توان عملیاتی تولید را بهبود می بخشد.  رباتAR3120     برای استفاده در ساخت تجهیزات کشاورزی، ماشین آلات ساخت و ساز و همچنین فریم های خودرو ایده آل می باشد.

 

کاملا مناسب برای استفاده در سیستم های با تراکم بالا با ربات های متعدد که کنار یکدیگر کار می کنند، ربات AR3120  یک بدنه باریک دارد که یک طرح بازوی ساده برای کاهش تداخل ارائه میدهد که دسترسی به قطعات را در فضاهای تنگ و باریک تسهیل می کند. این ربات با ظرفیت تحمل وزن ۲۰ کیلوگرم رنج وسیعی از سنسورها و تورچ های سرویی را ساپورت می کند و مچ متقارن آن با محدوده پوشش قابل توجه، دسترسی برابر تورچ به هر ۲ طرف قطعه کار را ارائه می دهد. یک محدوده بهینه جهت نصب فیدر روی باز منجر به کاهش تداخل تجهیزات می شود.

 

مسیر کابل ها، شلنگ ها و سیم های سنسور از داخل بازوی ربات عبور داده شده اند، که با ارائه فضای کافی منجر به کاهش برخورد کابل ها و پوشش کابل ها می شود.  به طور مشابه، حداقل خروجی از محور U، همراه با مسیر داخلی محور S، طول عمر کابل را افزایش داده و دسترسی به قطعه را به حداکثر می رساند.

نصب و راه اندازی آن سریع و آسان است. طراحی جدید ربات عیب یابی و سرویس نگهداری را بهبود می بخشد، و یک کابل تکی ربات را به کنترلر متصل می کند که منجر به تنظیمات ساده گردیده و هزینه ها را کاهش می دهد.

ربات AR3120  می تواند روی کف زمین، دیوار، سقف و حتی به صورت کج نصب شود و توسط کنترلر قدرتمند YRC1000 که بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شده است کنترل می شود و نیازی به ترانسفورماتور جهت تبدیل ولتاژ ندارد. این کنترلر با کابین بسیار کوچک خود (۵۹۸ W x 490 H x 427 D mm) شامل یک تیچ پندانت بسیار سبک وزن با برنامه نویسی ساده و انعطاف پذیر میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید