سرو موتور های جدید B&R سری ACOPOS

سرو موتورهای سری جدید B&R دارای انکودر بدون باتری بک آپ هستند. این سری با کاربردهای مختلف امکان حفظ موقعیت حتی در زمان قطع اتصال بین درایو و سرو موتور را مهیا می کند که باعث حذف باتری در سرو درایو می شود.

سرو موتور های جدید B&R سری ACOPOS P3

سرو موتورهای سری جدید B&R دارای انکودر بدون باتری بک آپ هستند. این سری با کاربردهای مختلف امکان حفظ موقعیت حتی در زمان قطع اتصال بین درایو و سرو موتور را مهیا می کند که باعث حذف باتری در سرو درایو می شود.

با این ویژگی موتورها برای استفاده در درایوهای ACOPOS P3 بسیار مناسب هستند.

با بکارگیری سری جدید انکودر دیجیتال القایی EnDat 2.2 (B8/B9) تنوع بسیار گسترده ای در زمینه عملکرد ایمن به وجود آمده است که میزان کنترل درست موقعیت را تا سطح بالایی  تضمین می کند و در برابر اختلال و نویز بسیار مقاوم هستند.

موتورهای سری ۸LV با فلنچ ۴۰ ، ۶۰ و ۸۰ میلیمتر و با توان بین ۰.۱ تا ۱.۳ کیلووات و ابعاد کوچک می باشند که این ابعاد می تواند بهترین انتخاب برای محفظه های کوچک و باریک باشد. همچنین این موتورها قابلیت نصب مستقیم گیربکس را دارند.

علاوه بر این  ، سری های قبلی ۸LV با حداکثر عملکرد و حداقل فضای مورد نیاز هنوز موجود هستند که به وسیله باتری بک آپ توسط سری های دیگر درایو های ACOPOSحالت و موقعیت خود را حفظ می کنند و به کار گرفته می شوند.

نکات برجسته:

  • بدون نیاز به باتری
  • طراحی کامپکت
  • بسیار کاربردی
  • ایمن
  • دارای انکودر دیجیتال

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات برند B&R ( شامل انواع PLC ، کامپیوترهای صنعتی ، اینورترهای فرکانسی ، سرو سیستم ها و …) با داخلی ۱۰۲ تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید