سلول جوشکاری رباتیک جدید یاسکاوا

با ارائه سلول جدید جوشکاری رباتیک ArcWorld V2، یاسکاوا یک فصل دیگری از ادامه مسیر موفقیت خود در زمینه سلول های جوشکاری رباتیک را ادامه می دهد. این مدل موفقیت آمیز از ویژگی هایی مثل فضای مورد نیاز کم، زمان تحویل بسیار کوتاه و یک درجه انعطاف پذیری بسیار بالا: شامل ربات، پوزیشنر، کنترلر و منبع انرژی که همگی روی یک پلتفرم جمع شده اند، بهره می برد. در مواقع ضروری، سلول ربات می تواند به راحتی و در زمان کوتاه جابجا شود و در جای دیگری نصب شود. علاوه بر این، مدل جدید دارای روشنایی، محیط کار ارگونومیک برای اپراتور می باشد که مواد مورد نیاز همیشه در دسترس اپراتور می باشد.

نصب به روش اتصال و اجرا:

سلول جوشکاری رباتیک جدید یک روش مقرون به صرفه  و مستقیم برای جوشکاری رباتیک را امکان پذیر می سازد. در مدل استاندارد، سلول Motoman ArcWorld V2  شامل یک ربات جوشکاری یاسکاوا موتومن MA1440  با یک پوزیشنر ۲ ایستگاهه با قابلیت ۵۰۰ کیلوگرم در هر ایستگاه می باشد. ArcWorld  نسل دوم به سادگی می تواند با فرایندهای تولید مختلفی یکپارچه شود و برای جوشکاری قطعات سایز کوچک و متوسط ایده آل می باشد. قطعات کار هم چنین به راحتی می توانند بارگزاری شوند.

یک سلول، امکانات بسیار

 به لطف رنج گسترده در انتخاب ویژگی ها،  ArcWorld V2 می تواند به نیازهای مربوط به تولید سازگار شود. به عنوان مثال، تجهیز جوش برای جوشکاری MIG/MAG، یک منبع رسانه سیگنال، خطوط هوا و برق برای پوزیشنر یا یک صفحه کنترل HMI در دسترس می باشند.

ربات های دوقلو یا یک میز موقعیت ثابت می توانند به عنوان یک آپشن اضافه شوند بدون اینکه نیازی به اضافه کردن فضای مصرفی باشد. Arc World V2 همچنین می تواند با پاور سورس جوشکاری ثابت شده شرکت های پیشرو در این زمینه یا مثلا با دستگاه جوش شرکت یاسکاوا MOTOWELD-RL350 که پاور سورس جوشکاری اینورتری می باشد ترکیب شود.

کنترل راحت

اما نکته آخر که کم اهمیت هم نیست، سلول جهت جهت کار بسیار راحت و ساده می باشد. جدیدترین کنترلر عملکرد بالای شرکت یاسکاوا DX200، پیش نیازهای ایده آل برای عملکرد ثابت و پایدار ربات و پوزیشنر را ارائه می دهد. علاوه بر این، DX200  بیش از ۱۲۰ فانکشن برای هر اپلیکیشن خاص ارائه می دهد. این فانشکن ها بیشتر اجرا و برنامه نویسی برنامه های رباتیک را تسهیل می کنند و کنترلرکننده ایمنی اختیاری، کنترلر DX200  را به یک واحد ایمنی عملکرد (FSU)کامل تبدیل می کند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید