سیستم های ویژن KEYENCE

شرکت KEYENCE با بیش از ۳۰ سال تجربه پیشتاز در زمینه سیستم های ویژن است. سرعت بالا و عملکرد خوب سیستم های ویژن برای استفاده و ماندگاری بهتر می باشد و این مورد به حل سخت ترین برنامه های کاربردی می انجامد. در سال ۲۰۰۸ سری XG-7000 به عنوان یک سیستم پردازش تصویر با عملکرد بالا که هر گونه چالش را حل می کند به بازار عرضه شد، و هم چنین در سال ۲۰۱۲  سری CV-X100 به عنوان یک سیستم پردازش تصویر با حداکثر توانایی معرفی گردید.  در سال ۲۰۱۳ سیستم پردازش تصویر نظارت سه بعدی inline به خط تولید این شرکت اضافه شد. در این راه شرکت KEYENCE به توسعه نسل بعدی سیستم های پردازش تصویر بر پایه بالاترین تکنولوژی ادامه داده است.

شرکت KEYENCE متعهد است که محصولات جدیدی را جهت برآورده کردن تمام انتظارات مشتریان معرفی کند.

 از انواع مدل های سیستم ویژن شرکت KEYENCE می توان به سری XG-8000/7000  (حل مشکلات بزرگ از طریق انعطاف پذیری بالا )  ، سری CV-X200/X100 Series  (ماندگاری و عملکرد طولانی با یک کنترلر کاربر پسند ) و سری  IV  (تشخیص عالی با یک هزینه ی اقتصادی ) اشاره کرد.

استفاده آسان ، ماندگاری طولانی مدت و تنظیم حسی و سریع و رنج وسیع دوربین ها و لیزرها برای اتصال به انواع application از دیگر ویژگیهای سیستم های پردازش تصویر KEYENCE می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید