سیستم ویژن در صنعت بسته بندی

چالش های خاص برای تضمین کیفیت در صنعت بسته بندی چیست؟

تنوع مواد و اشکال مورد استفاده در صنعت بسته بندی به طور مرتب در حال تغییر است. شرط بسته بندی دارای بسیاری تابع از جمله مواد داخل بسته، نوع پوشش بسته و نوع چینش محصول در قفسه ها در سوپر مارکت ها هستند. به عنوان مثال، فویل ها اغلب در لایه های مختلف تولید می شوند و سپس پوشش می دهند که بازرسی کالاها را دشوار می سازد.

مواد غذایی و یا محصولات آرایشی علاوه بر این، شکل و رنگ فصلی و مختلف دارند. این چندگانگی عوامل، خواسته های ویژه ای را در زمینه پردازش تصویر ایجاد می کند چرا که هر دوربین بازرسی که محصول را از طریق پردازش تصویر بررسی می کند باید با شرایط جدید برای هر ماده جدید و هر محصول جدید طراحی شده، سازگار شود.
زمینه های کاربردی سیستم ویژن در زمینه صنعت بسته بندی چیست؟

در اینجا ما تعدادی از برنامه های کاربردی را داریم. به عنوان مثال، کیفیت مواد خام برای بسته بندی با استفاده از سیستم ویژن بررسی می شود

آیا فویل بدون چروک و یا با کوچکترین سوراخ عرضه می شود؟

آیا دیواره های بطری پلاستیکی دارای رگه هستند؟

آیا برچسب یک ظرف ضد جعل شده است و چگونه می توان این را تایید کرد؟

علاوه بر این، ما همچنین می توانیم ابعاد یا شکل یک محصول ​​را در طی فرآیند تولید با سیستم های بینایی بررسی کنیم. همچنین خواندن دقیق شماره های برجسته روی بطری، بازرسی قوطی ها برای مونتاژ، و یا بررسی تاریخ انقضا در بالای درب آلومینیوم رنگی فقط برخی از نمونه های کاربردی در این زمینه است. در پایان فرایند تولید، اغلب برچسب ها باید بررسی شوند. برچسب های بارکد بسته به نوع محصول در قسمت های مختلف نصب می شوند.
کدام محصولات در صنعت بسته بندی استفاده می شود و آیا راه حل های ویژه ای برای این بخش صنعتی وجود دارد؟

مجموعه محصولات ما دارای طیف گسترده ای از تجهیزات نورپردازی و لنز و دوربین های صنعتی ، لوازم جانبی و نرم افزار های مناسب آن است.

انتخاب روشنایی مناسب اغلب جنبه تعیین کننده ای برای عملکرد دارد، زیرا هر جستجو یا بازرسی نیاز به یک طراحی روشنایی با کیفیت مطلوب دارد، به همین دلیل ما اغلب تنظیمات مطلوبرا انجام داده و سپس راه حل را برای مشتری ارائه می دهیم. البته دوربین مورد استفاده و برنامه نوشته شده نیز نقش مهمی را برای بهترین پردازش ایفا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید