صنعت جوشکاری و ربات یاسکاوا

شرکت یاسکاوا برای مشتریانی که در یک فضای چالش برانگیز رقابتی قرار دارند، یک راه حل ایده آل پیشنهاد می دهد . جوشکاری قوس الکتریکی با ربات های MOTOMAN ، تولید را افزایش داده و هزینه های تولید را کاهش می دهد ضمن اینکه کیفیت بالای پایدار را ارائه خواهد داد .

ربات های جوشکاری یاسکاوا

شرکت یاسکاوا  برای مشتریانی که در یک فضای چالش برانگیز رقابتی قرار دارند، یک راه حل ایده آل پیشنهاد می دهد .

جوشکاری قوس الکتریکی با ربات های MOTOMAN  ، تولید را افزایش داده و هزینه های تولید را کاهش می دهد ضمن اینکه کیفیت بالای پایدار را ارائه خواهد داد .

استفاده از تجربه Yaskawa

این شرکت با بیش از ۱۰۰ سال تجربه و توسعه پیوسته ، جهت کمک به صاحبان صنایعی که نیاز به جوشکاری دارند ، رنج کامل ربات هایی برای دستیابی به بهره وری و کیفیت مناسب را عرضه میکند .  سیستم ربات ها به منظور برآورده کردن  تمام نیازهای مشتری طراحی و تنظیم شده اند.

یاسکاوا ربات های مخصوص جوش قوس را ارائه می کند

ربات های جوش قوس MOTOMAN مثل ربات MA1400 و ربات MA1900 به طور ویژه ای برای کاربرد جوشکاری طراحی و توسعه یافته اند. بازوی بالایی ربات ، شیلنگ جوشکاری را از مرکز بازو عبور می دهد که باعث کاهش تداخل با قطعه کار و فیکسچر شده و همچنین نیاز به سرویس و نگهداری را کاهش می دهد.

عملکرد بهینه

جهت عملکرد بهینه ، ربات های چندگانه توسط کنترلر ربات DX100 کنترل می شوند . این کنترلرها دقت مسیر عالی و همچنین توانایی بی همتا برای کنترل هماهنگ  ۸  ربات را دارند  (تا ۷۲ محور – شامل محورهای خارجی). این کنترلرها هم چنین به شما امکان جوشکاری بدون نوسان را میدهند که مزایای منحصر به فردی را برای قطعه جوشکاری شده همراه با کاهش هزینه های فیکسچر ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید