ماشین بسته بندی با استفاده از تجهیزات امرن

شرکت ماشین سازی APPE موفق شد با استفاده از تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت امرن ( OMRON ) ؛ ماشین های بسته بندی جدید با قابلیت های ویژه را آماده نماید .

این شرکت ؛ ماشین آلات صنعتی را جهت بسته بندی مواد غذایی ؛ قهوه و .. تولید می نماید .

بسته بندی در این دستگاه ؛ با استفاده از مواد نازکتر و مواد مصرفی کمتر انجام می شود و باعث شده است این نوع ماشین بسته بندی به نمونه ی منحصر به فردی در جهان تبدیل گردد .

سیستم اتوماسیون و Motion این ماشین آلات از برند امرن ژاپن بوده و این دستگاه قادر به اجرای بسته بندی ۱۴۰ الی ۲۱۰ کیسه در دقیقه می باشد .

شرکت APPE از کنترلر سری NJ3 امرن به همراه ۶ عدد سرو سیستم استفاده کرده است .

این سرو موتورها در محورهای مختلف و با سرعت و دقت بسیار بالا حرکت می کنند.

همچنین برای اندازه گیری دقیق طول پاکت ها از روتاری انکدر مدل E6B2 امرن استفاده شده و سنسورهای کد رنگ سری E3ZM هم فرمان برش را صادر می کنند .

این سنسورها دارای درجه ی حفاظت بالا بوده و جهت استفاده در صنایع غذایی بسیار کارآمد هستند .

در این دستگاه ؛ کاهش ضخامت مواد و همچنین طول پاکت ها ؛ باعث صرفه جویی ۲۰ درصدی در هزینه مواد مصرفی شده است .

تمام این مزایا ( سرعت و دقت بسیار بالا ؛ صرفه جویی در مواد مصرفی ) به همراه صرفه جویی در انرژی ؛ حاصل استفاده از قطعات با کیفیت در این دستگاه و استفاده از سیستم اتوماسیون صنعتی به روز و پیشرفته ی شرکت امرن می باشد .

شرکت نیرونوین

شرکت نیرونوین علاوه بر تامین محصولات برند امرن ژاپن ( Omron ) ؛ آمادگی خود را جهت مشاوره ی فنی و ارائه ی خدمات اتوماسیون صنعتی و سیستم های Motion Controller جهت شرکت های تولیدی و سازندگان ماشین آلات صنعتی اعلام می دارد .

دیدگاهتان را بنویسید