محصولات یکپارچه یاسکاوا

شرکت یاسکاوا یکی از بزرگترین شرکت هایی است که تمامی محصولات مورد نیاز خود را خودش تولید میکند. از کنترلر ربات و ربات گرفته تا اینورتر سرو موتور و … همگی توسط این شرکت تولید میشوند و سازگاری محصولات این شرکت با هم یکی از مهم ترین دلایل رشد و موفقیت این کمپانی میباشد و همین نکته باعث کمترین نرخ خاموشی و یا خرابی محصولات یاسکاوا شده است.

 

شــرکت یاســکاوا یکی از ســازندگان برجســته انواع رباتهای صنعتی ، اینورترها ، سرو درایوها ، کنترلرهای ماشــین در دنیاست. این شرکت در سال ۱۹۱۵در جنوب ژاپن تاســیس شــد و پیشــتاز در زمینه تکنولوژی و کنترل حرکت و معرفی کننده ابداعات نوین در تولیدات به بازار هست که باعث افزایش کارایی و راندمان در سیستمها و ماشینها شده است.
شرکت یاسکاوا در سال ۲۰۱۵ صدمین سال تاسیس خود را جشن گرفت و هم چنان متعهد است که بهترین محصولات را به جامعه جهانی عرضه کنــد.

بخشهای کاری یاســکاوا شــامل رباتیــک، درایوهای اینورتر و حرکــت (Motion) مهندسی سیستم و تکنولوژی اطلاعات میباشد. بخش رباتیک شــرکت یاســکاوا  MOTOMAN نام دارد. بیش از ۴۰۰ هزار ربات یاسکاوا ، ۱۳ میلیون سرو یاسکاوا و  ۲۲ میلیون اینورتر یاسکاوا در سراسر دنیا نصب شده است.  یکی از ویژگیهای مهم شرکت یاسکاوا یکپارچگی محصولات این شرکت میباشد. شرکت یاسکاوا یکی از بزرگترین شرکت هایی است که تمامی محصولات مورد نیاز خود را خودش تولید میکند.

شرکت یاسکاوا از زمان اولین عرضه ربات صنعتی در سال  ۱۹۷۷در ژاپن به نام  MOTOMAN بازار جهانی ربات را رهبری کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید