معرفی ریموت I/O سری NX امرن

ریموت I/O چیست؟

در سیستم های کنترلی ،ماژولهای ورودی و خروجی که به ریموت I/O مشهور می باشند به دلیل قابلیت ارسال اطلاعات بر روی شبکه صنعتی مانند شبکه های Ethernet /IP و EtherCAT میباشند که شما به راحتی میتوانید مقادیر مختلف ورودی و خروجی را با توجه به نوع شبکه از روی کامپیوتر و یا تجهیز دیگری که امکان ارتباط با شبکه را دارد کنترل و نظارت کنید.

کاربردهای ریموت I/O

ماژول های ورودی / خروجی از راه دور برای استفاده در جاهایی مانند مناطق خطرناک انفجاری و یا محیط­های سخت صنعتی مانند مناطق دریایی و محیط باز که شامل نفت و گاز (خشکی و دریایی)، دارویی، شیمیایی، فاضلاب، مواد غذایی و آشامیدنی و غیره میباشند.

چرا از ریموت I/O استفاده کنیم؟

سیستم­های ریموت I/O با قابلیت­های بالا و جابجایی ساده مشخص می­شوند. ریموت I/Oها زمانی انتخاب صحیحی می باشند که می­خواهید (ماژول­های I/O) را نزدیک به دستگاه­های میدانی قرار دهید.

این بدان معنی است که شما سیم کشی را کاهش می­دهید ، چون سیستم نزدیک به دستگاه­های میدانی مستقر می­شود، و فقط یک کابل ارتباطی از سیستم ریموت I/O به سیستم کنترل توزیع شده استفاده می­شود.

به دلیل کاهش سیم کشی، نه تنها در کابل، بلکه در زمان، هزینه، انرژی نیز صرفه­جویی می­کنید. از اینرو، ورودی / خروجی از راه دور می­تواند در یک محل غیر متمرکز درون مناطق خطرناک جهت ثبت و ذخیره اطلاعات ، نمایش اطلاعات بکار گرفته شوند.

ریموت I/O امرن –سری NX

سری NX جدیدترین و قوی ترین ریموت I/O شرکت امرن می باشد . یونیت های ارتباطی این سری global open networks را ساپورت می کند. که شما می توانید متناسب با نیاز خود یکی از آنهارا انتخاب کنید.  سری  NX شامل یونیت های مختلفی از جمله کارت های I/O ، ANALOG ، SAFETY و …. می باشد. در ادامه به سایر ویژگی های این سری اشاره ای خواهیم داشت.

ویژگی ریموت I/O امرن –سری NX

سرعت عملکرد بالا در شبکه های Ethernet /IP و EtherCAT

کارتهای ورودی خروجی دیجیتال ، آنالوگ ، دما ، انکدر و پالس و …

افزایش دقت ( رزولوشن ) نسبت به سری های قبلی

قابلیت اتصال ۶۳ یونیت ورودی خروجی

نصب و راه اندازی آسان

دیدگاهتان را بنویسید