میکرو پی ال سی جدید یاسکاوا

شرکت VIPA در سال ۱۹۸۵ توسط Wolfgang Seel با شعار اینکه ” ما همیشه می خواستیم آنچه را که قبلا وجود داشته بهبود بخشیم” تاسیس شد.

محصولات اولیه ساخته شده مکمل و بهینه سازهای سیستم‌های موجود Siemens بودند و پس از آن در دهه ۹۰ اولین کنترلر و سیستم های وابسته به آن اضافه گردید و پس از آن نوآوری پشت نوآوری.

امروز VIPA با طیف وسیعی از محصولات به لحاظ سخت افزاری از سریعترین کنترل ها در مقایسه با دیگر رقبا در جهان به شمار می‌آید که حتی در این برهه می‌تواند سیستم‌های S5 و S7 را با هم ترکیب کند.

میکرو پی ال سی جدید یاسکاوا (مدرن، جمع و جور، سریع)

میکرو کنترلر جدید یاسکاوا یک سیستم کنترلی کوچک بسیار جمع و جور و بسیار سریع که در سال  ۲۰۱۶ ارائه گردید.  از لحاظ طراحی تحصین برانگیز است و روش های کاملاً جدیدی را از نظر عملکرد و نمایش وضعیت نشان می دهد. این میکرو کنترلر نشان دهنده شروع نسل جدیدی از کنترلرهایVIPA است.

این میکرو کنترلر  VIPAبا معرفی خود یک سری از کنترلرهای  جدید شرکت  یاسکاوا را  ارائه میکند و سیستم های کنترل کوچک VIPA را به سطح جدیدی بالا می برد که به عنوان یک PLC مستقل و با طراحی مدرن ، اندازه بسیار جمع و جور ، عملکرد بالا و تراکم کانال بالا مشخص می شود. بنابراین ، کاربر چندین کارایی را در یک فضای بسیار کوچک با قیمت بسیار جذاب دریافت می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت نیرونوین تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید