نمایشگاه صنعت هانوفر آلمان ۲۰۱۸

بزرگترین نمایشگاه اتوماسیون و ربات های صنعتی

هانوفر یا هانوور (Hannover) یکی از شهرهای آلمان و مرکز ایالت نیدرزاکسن (Lower Saxony) است. این شهر با جمعیتی بیش از نیم میلیون نفر، یکی از مراکز مهم شمال آلمان به حساب می آید.
مرکز نمایشگاهی هانوفر در سال ۱۹۴۷ تاسیس گشت. این مرکز بزرگ ترین مرکز نمایشگاهی در آلمان به شمار می آید و فضایی به وسعت ۲ میلیون مترمربع را در اختیار دارد.

شرکتهای تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی زیادی هم در این نمایشگاه گردهم می آیند تا آخرین دستاوردها و محصولات خود را به نمایش درآورند.

شمار غرفه گذاران در سال ۲۰۱۸ میلادی به ۵ هزار مورد رسید که ۶۰ درصد از آنها از ۷۵ کشور خارجی بودند.

 همچنین ۲۰۰ هزار نفر هم از این نمایشگاه بازدید کردند .

یاسکاوا هم به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ی اتوماسیون و ربات های صنعتی در این نمایشگاه حضور داشت و به رونمایی از جدید ترین محصولات و تکنولوژی های خود پرداخت.

یکی از قسمت هایی که شرکت یاسکاوا در آن از دانش خوبی برخوردار است Motion & Drive می باشد که در نمایشگاه هانوفر امسال بخشی از فناوری های خود را به نمایش گذاشت.

از مواردی که در نمایشگاه امسال توجه ویژه ای به آنها شد . اینورترهای جدید سری ۷۰۰ یاسکاوا است. که شامل سری های GA700 ،CR700  و …  می باشند و برخی از ویژگی های آنها بصورت عملی به نمایش درآمده بود.

یکی از  این ویژگی ها ، عملکرد Anti sway یا ضد نوسان می باشد که در صنعت کرین و جرثقیل کاربرد زیادی دارد و با استفاده از این قابلیت می توان از نوسان و تاب خوردن بار در هنگام حرکت قلاب جرثقیل جلوگیری کرد.

از دیگر محصولات یاسکاوا که توجه بسیاری از تولید کنندگان را به خود اختصاص داده است ، ربات های موتومن یاسکاوا می باشند . این ربات های کارگر از قابلیت های کاربردی و متفاوتی (مانند ربات جوشکار) برخوردارند و سرعت و دقت را در چرخه تولید تضمین می کنند .

برای اطلاع از انواع مدل های ربات یاسکاوا و کاربردهای آن می توانید به صفحه ربات در سایت نیرو نوین مراجعه فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید