نوآوری در سرو درایوهای B&R

سرو درایوهای B&R به صورت اتوماتیک خطاهای پس فاز را تشخیص داده و اصلاح می کنند که این قابلیت در ادامه توسعه سرو درایوهای ACOPOS می باشد.

جبران خسارت خطاها به صورت پیشرفته

کنترل مکرر، آخرین پیشرفت B&R است که به طور چشمگیری دقت فرآیند تولید را افزایش می دهد .این عمل با استفاده از پیش بینی کردن خطاهای پس فاز و جبران آنها انجام می شود. در این حالت عملکرد ماشین یا سیستم بدون هیچ گونه تلاش اضافی به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. کنترل مکرر برای تمام مدل های ACOPOS با نصب یک آپدیت firmware دردسترس می باشد.

در زمان استفاده درایوهای کنترل موقعیت با سرعت ثابت، شرایط مکانیکی می تواند باعث نوسانات گشتاور بشود که اکثر اوقات منجر به خطای پس فاز می شود. بهینه سازی پیکر بندی کنترل کننده های درایو می تواند این خطاهای پس فازی را به حد اقل برساند اما قادر نخواهد بود به طور کامل از اختلالات جلوگیری کند.

الگوریتم هوشمند

با استفاده از الگوریتم هوشمند جاسازی شده در کنترل سرعت برای خانواده درایو ACOPOS، گشتاور درایو همیشه ثابت می ماند. همچنین با استفاده از این الگوریتم به عنوان یک افزودنی در روش کنترل استاندارد، توقف اختلالات بسیار ساده می باشد و حتی نیاز به یک مدل ریاضی نیز نمی باشد.

شرکت B&R

B&R یک کمپانی کاملا خصوصی به عنوان یک پیشروی جهانی در اتوماسیون صنعتی می باشد. B&R هنر تکنولوژی را با مهندسی پیشرفته برای ارائه راه حل به مشتریان در هر صنعتی شامل ماشین آلات، پروسه اتوماسیون، کنترل حرکت، HMI و تکنولوژی ایمنی ترکیب می کند و این موارد را با استانداردهای ارتباط فیلد باس صنعتی مثل POWERLINK و  OPEN SAFETY ارائه می دهد. شرکت B&R به طور مداوم در حال تعریف کردن آینده اتوماسیون صنعتی می باشد و این روح نوآورانه که B&R را در خط مقدم اتوماسیون صنعتی نگه می دارد با تعهد به ساده سازی فرآیندها و ارج نهادن به نیاز های مشتریان اجرا می شود.

شرکت نیرونوین با تامین محصولات این شرکت معتبر ، قدمی دیگر در ارائه خدمت به صنعت ایران برداشته است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از وب سایت www.br-automation.com دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید