کارخانه جدید ربات در اروپا

مراسم کلنگ زنی تولید محصولات یاسکاوا در اسلوونی برگزار گردیده است . یاسکاوا حضور خود را در اروپا افزایش می دهد و اولین کارخانه ربات خود را در اسلوونی می سازد. برونو اسکنبرگر رئیس بخش رباتیک در اروپا می گوید: ” با این حرکت، ما به طور مداوم در حال اجرای استراتژی خود به منظور ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستیم”. علاوه بر ۳ پروژه ساختمانی دیگر در اروپا، شروع به کار این پروژه آینده محور برای ۲ نوامبر تنظیم شد. یاسکاوا یکی از بازیگران در حوزه ربات های صنعتی، با بیش از ۴۰۰ هزار ربات نصب شده در سراسر دنیا و هم چنین ارائه دهنده جهانی پیشرو در زمینه درایو و تکنولوژی اتوماسیون، در حال پیگیری یک استراتژی بلند پروازانه گسترش در اروپا می باشد. اینجا هدف این است که یاسکاوا یک پیشرو در میان تولید کنندگان ربات های صنعتی در اروپا در میان مدت بشود.

در سال ۲۰۱۸ اولین ربات های یاسکاوا موتومن از طریق تولید صرفا اروپایی تولید خواهند شد. به عنوان بخشی از این کار، یک تاسیسات تولید ربات جدید، همچنین یک مرکز جدید توسعه رباتیک اروپایی در حال ساخت در اسلوونی هستند. این سایت قرار است ۸۰ % نیازهای ربات اروپا را پوشش دهد. حجم سرمایه گذاری تقریبا ۲۵ میلیون یورو خواهد بود. علاوه بر این، تقریبا ۲۰۰ شغل برای این کار در یاسکاوا ایجاد خواهد شد، به غیر از شغل هایی که برای سایر تامین کنندگان اروپایی ایجاد خواهد شد. 

بخش رباتیک شرکت یاسکاوا ۹۶۰ کارمند در سراسر اروپا دارد که تقریبا یک سوم آن در آلمان هستند. یاسکاوا مجموعا ۳۵۰ مهندس استخدام خواهد کرد.

در مراسم افتتاحیه، برونو اسکنبرگر رئیس بخش رباتیک در اروپا بیان داشت: ظرفیت های جدید تولید و توسعه به ما این امکان را می دهد که به مشتریان خود در اروپا کوتاه ترین زمان تحویل ممکن و هم چنین گسترش آپشن های خود برای ارائه راه حل های رباتیک مخصوص مشتری، ارائه دهیم. از این طریق ما می خواهیم به عمیق کردن همکاری خود برای گسترش بیشتر سهم بازار همراه با مشتریان مهندسی مکانیک ما و ماشین سازها و دستگاه سازها ادامه دهیم. به لطف گسترش ظرفیت های توسعه منطقه ای، ما حتی به بازار اروپا و روند تکنولوژی نزدیک تر می شویم.

مانفرد استرن، رئیس و مدیر ارشد اجرایی یاسکاوای اروپا اضافه کرد: اروپا در بسیاری از تکنولوژی ها پیشرو هست، و ما می خواهیم دائما به مشتریان خود نشان بدهیم که ما چقدر مشتاق هستیم که اینجا باشیم و حتی سلوشن های کارآمد تری را با آن ها گسترش دهیم.

سه پروژه بزرگ آینده:

علاوه بر کارخانه ربات جدید، یاسکاوا در حال ساخت سه پروژه بزرگ دیگر می باشد: بیش از ۱۰ هزار متر مربع فضای تولیدی و اداری در حال ساخت در فرانسه می باشد. در سوئد یک کارخانه جدید در کنار ایستگاه های کاری جدید ایجاد می شود. تکمیل این سه ساختمان جدید برای پایان سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است. در مقابل، توسعه ساختمان با ۴ هزار متر مربع فضای تولید و انبار و ۱۲۰۰ متر مربع فضای اداری در مقر اروپایی رباتیک یاسکاوا در Allershausen در آلمان در ژانویه ۲۰۱۸ افتتاح خواهد شد.

این سرمایه گذاری ها بخشی از پیشقدمی اروپایی شرکت یاسکاوا می باشد که در پایان سال گذشته توسط هیروشی اوگاساوارا، رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت یاسکاوا الکتریک و مانفرد استرن نایب رئیس شرکت یاسکاوا الکتریک و مدیر ارشد اجرایی یاسکاوا اروپا در یک کنفرانس مطبوعاتی در فرانکفورت آلمان اعلام شد. علاوه بر گسترش زیرساخت ها، استراتژی همچنین شامل تقویت مهندسی توسعه و کاربرد و همچنین حوزه های انرژی و دریایی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید