کنترل کیفی پوشک در صنایع سلولزی

فناوری تصویر برداری و پردازش تصویر قادر به کنترل در سرعت های بالا می باشد. این سیستم ها می توانند بصورت مداوم از یک خط پیوسته تولید پوشک و یا دستمال که در گروه محصولات صنعت سلولزی محسوب می شوند قبل از برش و بسته بندی آیتم های مختلف را کنترل نمایند.

 

کنترل کیفیت تولید می تواند شامل بخش های مختلف از جمله وضعیت صحت قرارگیری و بود و نبود پد آبگیر در وسط پوشک با سایز های مختلف و یا کنترل وجود چسب های پوشک باشد که تمامی این موراد با کنترل در حین تولید و با سرعت بالا در حدود ۴۰ پوشک در ثانیه امکان پذیر خواهد بود.

 

در صورتی که پوشک جدیدی در خط تولید قرار بگیرد، سیستم می تواند کنترل کیفیت را روی آن، به عنوان محصول جدید تعریف کرده و تمامی موارد کنترلی را اجرا کند و تا مدل معیوب یا متفاوت را شناسایی کرده و بعد از برش از خط تولید ریجکت نماید.

 

همچنین سیستم ویژن قادر به کنترل بسته بندی پوشک ها در حین بسته بندی و ذخیره اطلاعات آن بسته در سیستم را دارد و یک سیستم رهگیری برای انبار و خروج محصول بوجود بیاورد.

 

سیستم ویژن  قابلیت کنترل کیفی تمامی محصولات سلولزی براساس نیاز هر خط در حین تولید را قادر می باشد تا به کاهش ضایعات کمک کرده و از ارسال محصول معیوب تولیدی به بازار فروش جلوگیری کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید