کیفیت برتر جوشکاری با ربات های یاسکاوا سری MA

ربات ۶ محوره MOTOMAN MA1440 به منظور دستیابی به نتایج مطلوب در شرایط بسیار سخت و بویژه برای کاربردهایی که نیاز بسیار زیادی به جوش قوس یا کمان دارند طراحی و توسعه داده شده است.با payload 6 کیلو گرم این ربات، سیستم سیم رسانی برتر، حداکثر سطح دسترسی ۱۴۴۰ میلی متر و کابل های یک پارچه ربات که از مرکز ربات عبور کرده اند، ربات ۶ محوره MA1440 به طور قابل توجهی کیفیت جوشکاری را بهبود می بخشد. موارد ذکر شده، ماشین کاری ساده یک جسم بزرگ و قطعاتی که دسترسی به آن ها سخت است را ممکن می سازد.

سکانس های حرکت سریع،  سایکل تایم های جوش کاری را کاهش می دهد. کابل های ترچ به منظور از بین بردن تداخل با قطعه کار و یا سایر ربات ها از داخل بازوی ربات انتقال داده شده اند. این کار دسترسی بیشتری به تجهیزات را ممکن می سازد. علاوه بر این، تعداد ربات های مجاز در سلول های تولید می توانند به طرز قابل توجهی افزایش یابند.

قطر مچ ربات (محور ۶) از ۴۲ میلی متر به ۵۰ میلی متر افزایش پیدا کرده و قطر فلنج محور B از ۲۰۰ میلی متر به ۱۰۰ میلی متر کاهش پیدا کرده است. دیگر ویژگی های جدید این ربات، یکپارچگی کابل های قدرت می باشد همین طور راه های اتصال هوا در پایه و همچنین محدوده چرخش افزایش یافته تا ۳۴۰ درجه.

مزایای کلیدی:

افزایش قطر مچ ربات (محور ۶) از ۴۲ به ۵۰ میلی متر

سرعت بالا، زمان برش هوا را کاهش داده و آنرا از بین می برد

Payload، ۲ برابر در مقایسه با سایر مدل ها در کلاس خود

ترچ سرو و سنسورها می توانند نصب شوند

بازوی کارآمد با توجه به طراحی صنعتی تداخل با jig را از بین می برد

طراحی صنعتی بازو از پاشیدن مواد جوش جلوگیری می کند و تعمیر و نگهداری را ساده می کند

امکان اضافه کردن: کابل قدرت، اتصالات هوایی و …

کنترل توسط: کنترلر DX200

یاسکاوا، پیشروی جهانی در جوشکاری رباتیک

بیش از ۲۵ سال جوشکاری نوآورانه و خلاقانه

جوش ARC هسته شرکت ما می باشد. بیش از ۳ دهه ما ربات هایی با نرم افزارهای خاص را بیشتر از هر شرکت دیگری توسعه داده ایم. دانش فرایند جوشکاری و مسیر کنترل ما صنعت را رهبری می کند که نتیجه آن پشتیبانی تخصصی پروژه و توسعه تکنولوژی رباتیک می باشد که شایعترین چالش های موجود در حوزه جوشکاری را برطرف می کند.

با رنج وسیعی از ربات های جوشکاری، دستگاه جوش های یکپارچه و خانواده گسترده سلول های جوشکاری ما  راه حل هایی را ارائه می دهیم که استفاده و کار کردن با آن ها ساده است.

جایگاه ربات های جوشکاری یاسکاوا موتومن در دنیا

شرکت یاسکاوا موتومن تاریخچه عظیمی در جوشکاری  رباتیک دارد.

شرکت یاسکاوا رنج وسیعی از ربات های جوشکاری را تولید می کند. با دارا بودن ۱۵ ربات، شرکت یاسکاوا یکی از بزرگترین تنوع در ربات های جوشکاری را دارد. وزن قابل تحمل یا payload این ربات ها از ۳ کیلوگرم تا ۱۵ کیلوگرم می باشد. سطح دسترسی این ربات از ۱۴۴۰ تا ۳۱۲۰ میلی متر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید