یاسکاوا درنمایشگاه Automatica 2016

نمایشگاه Automatica که هر ساله در شهر مونیخ آلمان برگزار می شود امسال هم شاهد استقبال بینظیر بازدید کنندگان بود. ربات Motoman HC10 اولین ربات همکار شرکت یاسکاوا، موقعیت این شرکت را به عنوان تولید کننده پیشرو ربات های صنعتی در دنیا در زمینه همکاری بین ربات و انسان ارتقا می بخشد. تولید کننده ربات های صنعتی Motoman یک پیشرفت جدید خارج از ژاپن را برای اولین بار به نمایش می گذارد. ربات های همکار، یک مدل ربات جدید و کنترلر کامپکت، یاسکاوا نوآوری های جدیدی برای عرضه در نمایشگاه Automatica جهت نمایش دارد

حضور شرکت یاسکاوا در Automatica 2016  ، همکاری بین یک انسان و ربات 

ربات های همکار، یک مدل ربات جدید و کنترلر کامپکت، یاسکاوا نوآوری های جدیدی برای عرضه در نمایشگاه Automatica جهت نمایش دارد

محصول بعدی ربات های سری GP می باشد که شروع به کار خود را در نمایشگاه Automatica با مدل های Motoman GP7  و Motoman GP8 جشن می گیرد. با قابلیت تحمل ۷ کیلو و ۸ کیلوگرم، هر دو ربات با درجه حفاظت IP67 مطابق بوده و در نتیجه جهت استفاده در کاربردهای جابجایی و سایر کارهای اتوماسیونی حتی در محیط های سخت مناسب هستند. ربات های سری GP توسط کنترلر YRC1000 کنترل می شوند که این کنترلر نیز جدید می باشد. این کنترلر بسیار کامپکت نهایت استفاده از فضا را می کند و جهت ارائه استاندارهای جدید در شتاب و سرعت ربات طراحی شده است.

به عنوان یک نوآوری دیگر، شرکت یاسکاو یک سیستم موبایل برای تغذیه ماشین را ارائه کرد. این سلوشن کاملا یک پارچه یک سیستم جابجایی بدون نیاز به راننده با یک ربات جابجایی Motoman MH12 نشان میدهد.

راه حال های کامل سیستم end-to-end برای چهارمین انقلاب صنعتی Industry 4.0

موضوع دیگری که در غرفه شرکت یاسکاوا در نمایشگاه Automatica ارائه شد راه حل های سیستم end-to-end برای چهارمین انقلاب صنعتی Industry 4.0 بود. در نتیجه اینترفیس MotoLogix  به ربات ها این امکان را می دهد که از طریق PLC برنامه نویسی شوند. همانند پلتفرم های  Ethernet و Powerlink شبکه Profinet  نیز اکنون به عنوان یک آپشن اضافه شده است.

تکنولوژی کنترل و درایو شرکت VIPA مجموعه ای راه حل ها را ارائه می دهد. تمرکز این شرکت روی اجزای قدرتمند می باشد که از عملگرهای هوشمند یکپارچه به منظور ساده سازی و سرعت بخشیدن مداوم راه اندازی و عملیات استفاده می کند. یک مثال از این کاربرد نسل جدید کانورترهای فرکانسی می باشد که در ابتدا با مدل های سری GA700  شروع شد. سرو درایو های جدیدSIGMA 7 که در ربات های سری GP استفاده شده اند، راه اندازی پایدار و صرفه جویی در زمان را ارائه می دهند مادامی که هم زمان یک سطح بالایی از خروجی تولید با حداکثر ایمنی را ارائه میدهد.

آقای ریچارد تونسخ ، مدیر بازاریابی بخش رباتیک شرکت یاسکاوا :

برای ما نمایشگاه Automatica، نمایشگاه پیشرو در حوزه رباتیک بوده و خواهد بود. به همین خاطر است که ما نوآوری های متعددی را جهت بازدید عموم برای اولین بار به نمایش گذاشته ایم. فضای نمایشگاه امسال بسیار خوب بود و بازدید کنندگان بسیاری از سراسر دنیا از غرفه ما دیدن کردند.

دیدگاهتان را بنویسید