یاسکاوا در نمایشگاه بسته بندی PACK EXPO

شرکت یاسکاوا برای ۱۰۳ سال گذشته صنعت رباتیک و موشن کنترل را رهبری و هدایت کرده است. برای شرکت یاسکاوا به عنوان یک شرکت کننده همیشگی و چند ساله در نمایشگاه بسته بندی(PACK EXPO) ، مهم است که با انجمن بسته بندی برای نشان دادن آخرین راه حل های نوآورانه خود جهت کمک به حل نیازهای کاربردی آنها در ارتباط باشد.

 

شرکت یاسکاوا در این نمایشگاه ربات MotoMini  را به انجمن بسته بندی معرفی می کند.

یاسکاوا هم چنین کنترلر جدید YRC1000micro  و تیچ پندانت هوشمند خود که یک روش جدید در برنامه نویسی ارائه می دهد را در معرض نمایش می گذارد.

یاسکاوا در غرفه خود تکنولوژی بسته بندی، پلتایزینگ و برداشت و گذاشت را نمایش خواهد داد. همچنین یاسکاوا تکنولوژی ربات همکار خود را نشان می دهد. سیستم ها با یکدیگر کار می کنند و توسط نرم افزار Cockpit یاسکاوا مانیتور می شوند. این پلتفرم نرم افزاری خلاقانه به مشتری این امکان را می دهد که تولید و زوایای تعمیر نگهداری یک سیستم تولیدی را به منظور بهینه سازی عملکرد تجهیزات مانیتور کند.

ابزارهای برنامه نویسی ساده یاسکاوا، رابط های جانبی محیطی از جمله ویژن، کنترلر موشن عالی و قابلیت برنامه نویسی ربات های یاسکاوا با چندین زبان، یاسکاوا را هنگام انتخاب اتوماسیون برای اپلیکیشن های بسته بندی انعطاف پذیر، یک انتخاب ساده میکند.

دیدگاهتان را بنویسید