معرفی شرکت نیرو نوینبیش از شانزده سال تجربه در زمینه اتوماسیون صنعتی

شرکت نیرونوین در سال 1379 تاسیس گردیده است و وارد کننده و توزیع کننده محصولات شرکت های Omron , Yaskawa و ESA می باشد و همچنین انجام پروژه های اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی را با قدرت و دانش روز افزون کماکان ادامه می دهد. اين شرکت با کمک کارشناسان مجرب و متخصصين داخلی و نيز با استفاده از تکنولوژی شرکت های معتبر بين المللی و تجربيات بدست آمده از پروژه های اجرا شده توسط کارشناسان واحد پروژه ، توانست در مدت کوتاهی با ارائه مناسبترين راهکارها در بهبود صنعت کشور ، به جايگاه ويژه ای در ميان فعالان اتوماسيون صنعتی دست يابد. اکنون شرکت نيرو نوين با برخورداری از متخصصان و کارشناسان مجرب در عرصه های مختلف فروش ، آموزش ، پروژه و تعمیرات تخصصی می تواند پاسخگوی مناسبی برای نيازهای صنعتی کشور باشد. اميد است با عنايت پروردگار و همکاری و همياری شما سروران گرامی ، بيش از پيش در خدمتگذاری به صنعت کشور گام برداريم.

مفتخریم که در طول این سالها ، با مشتریان بسیاری همکاری داشته ایم و خدمات مختلف از جمله فروش تجهیزات ، انجام پروژه ، تعمیرات تخصصی ، آموزش دوره های اتوماسیون صنعتی و ... را به این عزیزان ارائه داده ایم . 
این مشتریان شامل شرکتهای دولتی و غیر دولتی ، دانشگاه ها و مراکز علمی ،شرکت های تابلوساز ، مهندسین صنعت اتوماسیون و همکاران گرامی در صنعت برق می باشند. 
در زیر، نام برخی از این مشتریان را مشاهده می فرمایید.

 

                                     

                                  

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی