رونمایی از جدیدترین اینورتر یاسکاوا برای صنعت جرثقیلیاسکاوا از سری جدید اینورترهای خود با نام CH700 رونمایی کرد این سری در ادامه نسل جدید اینوترهای یاسکاوا به بازار ارائه شده است.

یاسکاوا از سری جدید اینورترهای خود با نام CH700  رونمایی کرد این سری در ادامه نسل جدید اینوترهای یاسکاوا به بازار ارائه شده است. این در حالی است که یاسکاوا مدتی پیش سریGA700 را که جایگزین سری A1000 می باشد روانه بازار کرد .

سری CH700 یاسکاوا با کاربرد اصلی برای صنعت جرثقیل می باشد. از ویژگی های این اینورتر کاربری آسان همانند نسل های گذشته ، اطمینان بالا به عملکرد و بسیاری دیگر از ویژگی ها میباشد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

یاسکاوا با استفاده از 30 سال تجربه در مسائلی همانند کنترل ترمز و سایر تکنولوژی های پیشرفته مربوط به اینورترهای جرثقیلی یکی از بهترین اینورترهای این صنعت را روانه بازار کرده است .

 

ویژگی های اصلی اینورتر CH700 :

 

  • کوتاه شدن سیکل راه اندازی  وبهبود کیفیت عملکرد

ادغام شدن تکنولوژی های پیشرفته در این سری از اینورترهای یاسکاوا یک عملکرد اختصاصی و سطح بالایی برای CRANE بوجود آورده است.

I . از طریق عملکرد Light load speed شما می توانید حتی با وجود سنگین ترین بارهای جرثقیل ، بهترین سرعت راه اندازی را داشته باشید . در مواقعی که بار برروی جرثقیل سبک باشد اینورترCH700 می تواند تا 6 برابر سرعت ماکزیمم درحالت بار کامل جرثقیل را به حرکت در آورد که این مورد عملکرد جرثقیل را بسیار سریع می کند.

 

 

II . عملکرد ضد نوسانی در سری CH700 می تواند نوسان و تکانه های بار را کاملا مهار کند . بصورتی که بار جرثقیل هیچ تکانی نداشته و کاملا ثابت باشد .

 

 

  • بهبود بهره برداری و بهره وری

این درایور مجهز به تنظیمات اولیه مربوط به جرثقیل و سایر عملکردهای مورد نیاز است که راه اندازی آن و عمل اپراتوری  را برای ما راحتر می کند .

 

I . عملکرد سویچینگ یا همان Sequence بین 3 موتور  از ویژگی های CH700 می باشد . که با استفاده از این امکان ، شما از اینورترهای کمتری استفاده می کنید و هزینه های خودرا کاهش می دهید.

 

II . جلوگیری از انحراف و مورب شدن پایه های جرثقیل عملکردی است که در این اینورتر وجود دارد تا بوسیله آن پایه های جرثقیل بصورت همزمان مسیر خود را طی کنند. برای این عملکرد نیازی به انکدر نیست.

III . از طریق کنترل سنکرون انحراف موقعیت بالابری وینچ ها را از بین می برد.

 

  • تکنولوژی قابل اعتماد کنترل متوالی اجزاء مختلف جرثقیل :

تکنولوژی 30 ساله یاسکاوا در رابطه با کنترل جرثقیل ها باعث اعتماد مصرف کنندگان درایوهای یاسکاوا گردیده است. در رابطه با  CH700 هم شرکت YASKAWA سعی کرده بهبود بیشتری را داشته باشد تا همچنان اعتماد مصرف کنندگان را داشته باشد.

  • ساده سازی خدمات تعمیر و نگهداری :

علاوه بر عملکرد حفاظتی  این اینورترها ، خدمات نگهداری از طریق ارتباط درایو با تلفن های هوشمند وتکنولوژی فضای ابری بسیار راحتر شده است .

نرم افزار موبایلی این اینورترها  drive wizard mobile  می باشد که بزودی عرضه می گردد.

 

 

مطالب مرتبط


A1000 اینورتری کاربردی در صنعت جرثقیل

کتاب آموزش کامل اینورترهای یاسکاوا

نوآوری های یاسکاوا


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی