HMI

بله این کار امکان پذیر است ، شما می توانید از طریق پورت های RS485 که برروی اینورتر و HMI موجود می باشد HMI را به ۲عدد اینورتر و حتی بیشتر متصل نمایید و نیاز به تجهیزات جانبی خاصی ندارید ولی نیاز به برنامه نویسی HMI وتنظیمات پارامترهای اینورتر (پارامترهای H5) دارید که کارشناسان واحد پروژه ی شرکت نیرونوین این کار را برای شما انجام می دهند .

برای حل این مشکل لطفا مراحل زیر را انجام می دهیم ( لازم به ذکر است که این مراحل برای شناساندن انواع کابل به کامپیوتر  برای انواع مختلف تجهیزات اتوماسیون ( سرو ، اینورتر ، پی ال سی و ….. ) کاربردی است )

* ابتدا در کامپیوتر از منوی  Start    قسمت   Control Panel   را انتخاب کرده و سپس از منوی   Control Panel   گزینه ی   Device Manager   را انتخاب می کنیم.

* بر روی گزینه ی Universal Serial Bus Controllers کلیک کرده و بر روی نام کابل مورد نظر راست کلیک می کنیم و گزینه ی   Update Driver Softwareرا انتخاب می کنیم.

* در پنجره ای که باز می شود ، برروی گزینه ی   Browse My Computer For Driver Software   کلیک می کنیم. 

* حال مسیر نصب نرم افزار  NB-Designer  را وارد کرده ( اگر کابل برای سایر تجهیزات است مسیر نصب آنها را وارد کرده ) ودر پوشه محل نصب نرم افزار پوشه ی  Driver   را انتخاب کرده و برروی  Next  کلیک میکنیم .

* حال کامپیوتر،  کابل رامی شناسد و مراحل شناساندن کابل به پایان رسیده است.

بله – HMI های omron این قابلیت را دارند که علاوه بر PLC های امرن ، اکثر برندهای دیگر را نیز پشتیبانی کرده و به سادگی کانکت شوند .

به عنوان مثال HMI سری NB امرن با PLC برندهای زیر ارتباط برقرار می کند :

دیدگاهتان را بنویسید