خدمات نیرو نوینامروزه فروش تجهیزات صنعتی ، بدون ارائه خدمات مناسب و حرفه ای به مشتریان ، ممکن نخواهد بود . بسیاری از مشتریان به دنبال کالاهای با کیفیت همراه با قیمت و زمان تحویل مناسب هستند و بعلاوه  نیاز به مشاوره قبل از فروش ( جهت انتخاب بهترین گزینه ممکن ) و خدمات پس از فروش دارند . مشاوره های تخصصی و دوره های آموزشی شرکت نیرونوین در کنار تامین محصولات با کیفیت و تعمیر تخصصی تجهیزات اتوماسیون صنعتی ، بخشی از خدمات ارائه شده به مشتریان گرامی می باشد .

 • ‌‌
 • خدمات نیرو نوین
 • بازرگانی و فروش

  فعاليت های اين واحد در زمينه واردات محصولات اتوماسیون صنعتی به پشتوانه تجارب چندین ساله این شرکت و بهره مندی از کادر حرفه ای ، جهت ارائه بهترين پيشنهاد مالی و فنی و همچنین تحويل به موقع کالا و پشتيبانی فنی می باشد. این واحد با دسترسی به بازارهای جهانی قادر به ارائه کلیه تجهیزات اتوماسیون صنعتی از برند های معتبر و مطرح جهان می باشد .مشاوره فنی مشتریان قبل و بعد از فروش ، نصب و راه اندازی تجهیزات اتوماسیون صنعتی نیز بر عهده این واحد می باشد .

 • آموزش

  برگزاری دوره های آموزشی اتوماسیون صنعتی شامل دوره آموزشی PLC ، HMI ، اینورتر و ... از وظایف این واحد است . جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا منوی آموزش و دوره های آموزشی را مشاهده فرمایید.

  --> دوره های آموزشی        --> سوالات متداول

 • اجرای پروژه

  انجام پروژه های اتوماسيون و مانيتورينگ خطوط توليد کارخانجات بر عهده این واحد می باشد . واحد پروژه تاکنون با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و با تجربه موفق به انجام بسیاری از پروژه های اتوماسیون صنعتی گردیده است که در صفحه پروژه های انجام شده می توانید برخی از آنها را مشاهده فرمایید.

 • تعمیرات تخصصی

  تعمیر انواع تجهیزات الکترونیکی و اتوماسیون صنعتی و همچنین تعمیر ، سرویس و نگهداری کولرهای تا بلویی از اهم وظایف این واحد می باشند . جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا منوی تعمیرات تخصصی را مشاهده فرمایید.

 • تولید مقاومت ترمز

  واحد تولید شرکت نیرو نوین دارای توانایی تولید مقاومت از سری DEG بوده که دارای محفظه آلومینیومی با طراحی بسیار پیشرفته میباشد تا در دماهای بالا مقاومت را به سرعت خنک کرده و از سوختن آن جلو گیری کند . بیشتر کاربرد این مقاومت ها در صنعت آسانسور می باشد .

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی