Servo system

در سرو موتورهای OMRON دلیل خطای E23 بر اساس تصویر زیر ، خطای انکودر می باشد .
یا سیم بندی انکودر مشکل دارد : سیم بندی باید تصحیح شود
ممکن است نویز روی کابل انکودر باشد : باید نویز از بین برود
ممکن است ولتاژ تغذیه کافی نباشد : باید ولتاژ منبع تغذیه مورد نیاز را تامین کرد
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرو سیستم های برندهای امرن ( OMRON ) ، یاسکاوا ( YASKAWA ) و میتسوبیشی الکتریک ( MITSUBISHI ELECTRIC ) با داخلی ۱۰۶ تماس حاصل فرمایید .

خروجی کابل منبع تغذیه سرو موتور   R88M-U[][][]30H   لخت است  اما خروجی کابل منبع تغذیه سرو موتور سری    R88M-U[][][]30HA  دارای کانکتور کلمپ به منظور تقویت اتصال می باشد. مشخصات الکتریکی هیچ تغییری نکرده است اما ابعاد سرو موتورهای R88M-U[][][]30HA    فقط در بخش  CLAMP کمی بزرگتر شده است.

لطفا در صورت داشتن هر گونه پرسش در مورد سرو موتورهای امرن ، از تماس با این شرکت دریغ نفرمایید ( شماره ۰۲۵۳۶۱۲ داخلی ۱۰۶ )

سرو موتورهای شرکت   omron  سری  W اقدامات متقابلی در مقابل هارمونیک ها دارند. سرو موتورهای سری W  مجهز به یک کانکتور ترمینال برای یک راکتور DC می باشد که در نتیجه یک راکتور DC   می تواند متصل شود.

امرن هم چنین راکتورهایی را جهت استفاده در سایر سرو موتورها به غیر از سری  W  پیشنهاد می کند. راکتورهای  AC  مخصوص اینورتر هم می توانند با سرو موتورهای بالا استفاده شوند.

راکتورهای  AC  مخصوص اینورتر در زیر آمده است:

یک راکتور را برای یک سرو داریو استفاده کنید

مدل راکتور مدل سرو درایو  
۳G3IV-PUZBAB2.5A4.2MH R88D-UP04V
۳G3IV-PUZBAB5A2.1MH R88D-UP08V

خطای     E23 هنگامی رخ میدهد که یک فاز ورودی قطع بشود. خطای E23 هنگامی تشخیص داده می شود که کمبود ولتاژ در مدار اصلی وجود داشته باشد و بیش از ۵۰ میلی ثانیه طول بکشد. سیم بندی منبع تغذیه اصلی را چک کنید

دیدگاهتان را بنویسید