استاندارد IEEE-61158 برای پروتکل صنعتی PowerLinkبرطبق آخرین اخبار، پروتکل Powerlink توسط IEEE به عنوان استاندارد بین المللی IEEE 61158 پذیرفته شد. در حال حاضر Powerlink ، تنها پروتکل صنعتی اترنت است که تا به حال به این وضعیت رسیده است.

مهندسان برق و الکترونیک موسسه  IEEE  با بررسی جنبه های مختلف اترنت طی دو سال، و تحقیق گروه ارتباطات صنعتی بر روی تعریف یک استاندارد صنعتی اترنت، در مارس 2017 پروتکل   Powerlink   را با تایید 97٪ به تصویب رساندند.

 

 

"آی تریپل ای"  (IEEE)  بزرگ ترین انجمن حرفه ای در ارتباط با نوآوری ها و دستاوردهای پیشرفته تکنولوژیکی برای استفاده بشریت است. این تعریف موسسه مهندسین برق و الکترونیک  (Institute of Electrical and Electronics Engineers)  از سایت رسمی این پایگاه است که یکصد سال از تاسیس آن می گذرد. این انجمن و اعضای آن از طریق انتشارات، کنفرانس ها، استانداردهای تکنولوژیک، و فعالیت های آموزشی حرفه ای الهام بخش جامعه جهانی هستند.

این انجمن در 160 کشور حدود 400 هزار عضو فعال دارد که بیش از 100 هزار نفر از آنان دانشجو هستند. هم چنین 38 جامعه علمی و 7 شورای فنی بخش وسیعی از زمینه های فعالیت این انجمن را پوشش می دهند.

 

 

دکتر ویکتور هوانگ، مسئول ارزیابی استاندارد در IEEE پس از رای گفت:

"PowerLink با کارایی و بازدهی بالا به طور کامل و بدون افت کیفیت، استانداردهای ارتباطات موجود IEEE را تکمیل می کند و تصویب Powerlink به عنوان استاندارد IEEE گام مهمی در استاندارد سازی فناوری های اتوماسیون صنعتی است."

 

 

 

مطالب مرتبط


طرح اصالت و رهگیری کالا

کنترل تولید تجهیزات پزشکی با سیستم ویژن

تست ابعادی با دقت میکرون


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی