یاسکاوا و امرن در نمایشگاه MOTEK 2017سی وششمین نمایشگاه تخصصی اتوماسیون اتوماسیون و ربات های صنعتی ( MOTEK ) در تاریخ 9 الی 12 اکتبر ( 17 الی 20 مهرماه ) در شهر اشتوتگارت آلمان برگزار می شود .

 

Motek تنها نمایشگاه تجاری است که به وضوح بر تمام جنبه های مهندسی مکانیک و اتوماسیون و ارائه کل زنجیره های فرآیند تمرکز دارد.

جهت گیری هدفمند گروهی یکی از اسرار موفقیت Motek است. گروه های هدف این نمایشگاه ، شامل خودرو سازی، ماشین آلات و تجهیزات تولید، صنایع برق و الکترونیک، مهندسی پزشکی ، تولید انرژی خورشیدی، و ... می باشد.

دو شرکت ژاپنی یاسکاوا و امرن در این نمایشگاه آخرین محصولات و توانمندی های خود را عرضه می کنند . 

 

 

شرکت YASKAWA به همراه شرکت VIPA ( زیر مجموعه ی یاسکاوا ) راه حل های هوشمندانه ی رباتیک در بسیار ی از صنایع را به نمایش می گذارند و سایر محصولات خود مانند اینورتر و سرو سیستم های جدید به همراه تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت VIPA شامل انواع PLC ، HMI و سیستم های Remote I/O را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند .

شرکت امرن نیز با شعار i-Automation  ، راه حل های هوشمند و یکپارچه را برای افزایش بهره وری و  کیفیت در فرایندهای صنعتی ارائه می دهد و به دنبال دیجیتالی کردن تولید کارخانجات صنعتی می باشد . 

 

 

از دیگر سیستم هایی که در غرفه ی امرن قابل مشاهده است ، سیستم حمل و نقل مستقل و بدون راننده ( ربات های مستقل ) است . این ربات ها با توجه به فضای کار تعریف شده به طور کاملا خودکار و به صورت ایمن حرکت می کند و تجهیزات را حمل و نقل می نماید .

 

 

همچنین در بخشی از غرفه ی امرن ، آخرین دستارودهای این شرکت در زمینه ی سیستم های ویژن (Vision System ) با ارائه ی سیستم های بینایی جدید XPectia و انواع دوربین هایی با وضوح  و سرعت بالا و IPC های امرن برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی عرضه می گردد . 

 

 

ماشین کنترلرهای امرن ( سری NX1P و NX7 و ... ( که توسط نرم افزار قدرتمند Sysmac Studio به صورت جامع و یکپارچه تمام بخش های تولید ماشین آلات صنعتی را مدیریت می کند نیز در این نمایشگاه وجود دارد .

 

 

>> اطلاعات بیشتر در مورد MOTEK 2017 در سایت رسمی این نمایشگاه 

 

 

مطالب مرتبط


یاسکاوا بین 100 شرکت برتر نوآور جهان

ربات همکار یاسکاوا در نمایشگاه Automate 2017

معرفی کنترلر NX1P امرن


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی