محصول

اینورترهای صنعتی یاسکاوا

آشنایی با اینورترهای یاسکاوا

زمانی که بحث از خرید اینورتر می‌شود فاکتورهای متفاوتی مورد توجه قرار می‌گیرند که مهمترین ویژگی‌های آنها قیمت مناسب، اصالت کالا و کیفیت بالای اینورتر است. در بازار ایران برندهای متفاوتی برای اینورتر وجود دارند که هر کدام می‌توانند یکی از ویژگی‌های ذکر شده را داشته باشند اما با خرید اینورتر یاسکاوا این تضمین را به شما می‌دهیم که تمام فاکتورهای فوق را در درایوهای یاسکاوا ملاحظه خواهید نمود.

شرکت یاسکاوا تضمین می‌کند که اینورترهای این شرکت تا 10 سال نیاز به تعمیر و نگهداری ندارند البته این به شرطی است که شما محصول اصلی را تهیه فرمایید. با توجه به ادعای یاسکاوا که در عمل هم ثابت شده است شما تا مدت‌های طولانی خاطرتان آسوده است که درایو شما با آسیب دیدن باعث وقفه در خط تولیدتان نخواهد شد.

پخش ویدیو

اینورتر V1000 یاسکاوا

اینورتر یاسکاوا V1000 یک درایو AC همه منظوره است که نیازهای زمینه وسیعی از کاربردها از جمله عملکرد Open-Loop-Vector و استفاده از موتورهای PM بدون بروز مشکل را پوشش می‌دهد.

اینورتر A1000 یاسکاوا

اینورتر یاسکاوا سری A1000 یک درایو AC ممتاز یاسکاوا است. این قابلیت اطمینان عملیات، مزایای زیست محیطی، و صرفه جویی در انرژی و همچنین بسیاری دیگر از ویژگی‌های عملیاتی کاربر محور را فراهم می‌کند که آن را به یک انتخاب درجه یک تبدیل می‌کند.

اینورتر U1000

اینورتر یاسکاوا سری U1000 برای سیستم‌های تک موتوره با نیاز به احیای نیرو و هارمونیک‌های پایین مانند بالابرها، پله برقی‌ها، سیستم‌های تهویه هوا، سانتریفیوژها و بسیاری موارد دیگر مناسب است. سری U1000 قابلیت نصب دریایی را دارا می‌باشد و به این منظور دارای تاییدیه‌های جهانی است. در اینورتر یاسکاوا سری U1000 طراحی ماتریسی یاسکاوا باعث صرفه جویی قابل توجهی در  وزن شده است و همچنین THDi (مجموع اعوجاج هارمونیکی جریان الکتریکی) را در محدوده IEEE 519 نگه می‌دارد.

اینورتر L1000

اینورتر یاسکاوا سری L1000 راه حلی برای الزامات فنی آسانسورهای امروزی هستند. این درایو بالابر، موتورهای القایی و آهنربای دائم را کنترل می کند. این اولین انتخاب برای نصب در آسانسور و یا برای مدرن سازی آسانسورها است. قابلیت اطمینان اثبات شده یاسکاوا را همراه با سطح جدیدی از راحتی سواری تجربه کنید.
رابط کنترلر
انعطاف پذیر
نظارت بر ترمز
کارکرد بدون کنتاکتور

اینورتر GA700

اینورتر یاسکاوا سری GA700 یک درایو AC همه کاره جدید برای کاربردهای صنعتی است. انعطاف‌پذیری عالی، ابعاد کوچک و ویژگی‌های داخلی امکان ادغام بدون دردسر را با تقریباً هر نرم افزار فراهم می‌کند. ابزارهای هوشمندی مانند Startup Wizard ،data logging، DriveWizard Mobile و بسیاری از نرم افزارهای دیگر در هنگام راه اندازی و عیب یابی برای صرفه جویی در زمان به شما کمک می‌کنند.

رابط کنترلر
انعطاف پذیر
نظارت بر ترمز
کارکرد بدون کنتاکتور

اینورتر GA500

بیش از 100 سال تجربه با راه اندازی موتورهای الکتریکی، یاسکاوا را به تولید محصولاتی سوق داده است که برتری فنی را با حمل آسان ترکیب می‌کند. آخرین نتیجه این تکامل، تولید سری جدید درایو GA500 است. GA500 از نظر اندازه، جمع و جور و از نظر نوع موتور و اتصال انعطاف پذیر است، به گونه‌ای طراحی شده است که تقریباً بر هر نرم‌افزاری به راحتی تسلط داشته باشد.

خرید اینورترهای یاسکاوا Yaskawa

جهت خرید درایو یاسکاوا Yaskawa از شرکت نیرونوین نمایندگی محصولات یاسکاوا در ایران می‌توانید به صورت مستقیم با شماره 02536125 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتساپ پیام خود را برای کارشناسان فنی شرکت نیرونوین ارسال فرمایید تا بلافاصله از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.